Hakkımızda

SDS Satış Destek Sistemleri Hakkımızda

Bir M&T Reklam iştiraki olan SDS, üretim hatlarından çıkan ürünlerin Türkiye satış organizasyonunu ve dağıtımını üstlenmek amacıyla İstanbul Bostancı’ da kurulmuştur. Başlangıç faaliyet alanı tanıtım sistemleri olan SDS, kendi sektöründeki firmaların tüm ihtiyaçlarını ilk elden ve güvenle tedarik etmeyi hedeflemiştir.

Şu an 10 şube ve Tuzla merkez dağıtım deposuyla; ürün gamında 8000’in üzerinde kalemle hizmet vermekte olan firmanın her bir şubesi yüksek stok ve satış dağıtım ağıyla çalışmakta, kapıya teslim servis vermektedir.

Faaliyet gösterilen sektörler reklamcılık, inşaat, aydınlatma, asansör, ambalaj ve otomotivdir. Bu sektörlere hizmet verirken grup şirketlerinde çalışan yaklaşık 1000 kişinin, led üretim bandının, 6 adet plastik levha ekstruderinin,rotasyon ve enjeksiyon ünitelerinin, profesyonel pazarlama kadrolarının, Genel Merkez ve Türkiye’deki diğer 10 mağazasının gücünü arkasında hissetmektedir.

Üretim mantığının ve ticaret kültürünün bir mozaiği olan SDS, 1993 yılından bu yana elde edilen tecrübe ve bilgi birikimini uzman beşeri sermayesiyle harmanlayarak,hizmet verdiği şirketlerin gereksinimlerini anlamakla kalmayıp bir adım ötesini müşterilerine fikir olarak önermekte ve çözüm ortağı değil çözüm önderi olmaktadır.

Farklı sektörlerin buluşma noktası olan firma aynı zamanda kalite,dürüstlük ve zaman tedarikçisidir. Gözü sürekli ufukta olan SDS,yeni gelişmeleri size getirmek için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

Kuruluş Yılı
1993
2005
2005
2006
2009
2010
2011
2011
2012
2013
2013
2017
2018
Şirket
M.T Reklam (Ana firma)
SDS Merkez
İzmir Şube
Adana Şube
Antalya Şube
Seyrantepe Şube
Set Grubu ortaklık anlaşması,
Ankara Şube SDS ismiyle faaliyet başlangıcı
Güngören Şube SDS ismiyle faaliyet başlangıcı
Bursa Şube SDS ismiyle faaliyet başlangıcı
Anadolu Şube
Bodrum Şube
Kayseri ŞubeDiğer Sektörler

2008
2013
2014
2015
Yağız süt
M.T Plastik
SDS Madencilik
Zenit-Led ortaklıkMarkalarımız
Snapper
Plastech
Adanus
Startape
Dijitink

SDS Satış Destek Sistemleri

Daha detaylı bilgi için kurumsal sitemizi inceleyebilirsiniz. (www.sds.com.tr)